Świąteczny turniej

Data publikacji 17.06.2011

Z okazji Święta Policji, w hali pilskiej Szkoły, odbył się Turniej Sportowy o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły Policji w Pile. W zabawie wzięły udział drużyny reprezentujące ...

Z okazji Święta Policji, w hali pilskiej Szkoły, odbył się turniej sportowy o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły Policji w Pile. W zabawie wzięły udział drużyny reprezentujące kompanie słuchaczy.

Uczestnicy musieli m.in. pokonać tor przeszkód z walizką kryminalistyczną w ręku, w bokserskich rękawicach kozłować piłką do kosza, skakać przez skrzynię czy też pokazać siłę mięśni podczas przeciągania liny.

W klasyfikacji generalnej najlepszą drużyną okazała się reprezentacja kompanii VI, drugie miejsce zajęła kompania I, a trzecie - dzielnie walcząca kompania III.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za wspaniałą zabawę i gorący doping.

Świąteczny turniej Świąteczny turniej Świąteczny turniej Świąteczny turniej

(27.07.07)