Kolejny sukces

Data publikacji 17.06.2011

Niezmiennie doskonałą formę prezentują strzelcy naszej Szkoły. Na zawodach rozegranych w dniu 2 czerwca o Puchar Komendanta - Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, ...

Niezmiennie doskonałą formę prezentują strzelcy naszej Szkoły. Na zawodach rozegranych w dniu 2 czerwca o Puchar Komendanta - Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, drużyna w składzie: asp. szt. Andrzej Kwiatkowski, mł. asp. Adam Zieleniewski, asp. szt. Włodzimierz Wieczorek i asp. szt. Sławomir Jurczyński zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół i ośrodków szkolenia.

Kolejny sukces W generalnej klasyfikacji drużynowej nasza drużyna stanęła na trzecim stopniu podium (1440 pkt), ustępując tylko bardzo silnym ekipom KWP w Gdańsku (1542 pkt) i KWP w Katowicach (1460 pkt). Do drugiego miejsca zabrakło zaledwie 20 punktów. To już kolejne zawody potwierdzające przynależność naszych strzelców do czołówki krajowej. Serdecznie gratulujemy. Tak trzymać!

(04.06.07)