Z pompą

Data publikacji 17.06.2011

Na zaproszenie płk. SG Przemysława Schielke, Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, nasz przedstawiciel uczestniczył w uroczystej promocji ...

Na zaproszenie płk. SG Przemysława Schielke, Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, nasz przedstawiciel uczestniczył w uroczystej promocji 54 absolwentów kursu Szkoły Chorążych, która odbyła się 1 czerwca 2007 r. Uroczysta defilada oraz pokaz musztry paradnej w wykonaniu orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej były ostatnimi akcentami 9 miesięcznego szkolenia.

Aktu promocji w imieniu Komendanta Głównego Straży Granicznej gen. bryg. SG Mirosława Kuśmierczaka, dokonał Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej kontradm. SG Konrad Wiśniowski.

Gratulujemy wszystkim absolwentom, a szczególnie mł. chor. SG Tomaszowi Grzegorczykowi z Morskiego Oddziału Straży Granicznej, który ukończył szkolenie z najwyższą lokatą.

Z pompą Z pompą Z pompą Z pompą

(zdjęcia dzięki uprzejmości COSSG)

(05.06.07)