"Budowlańcy"

Data publikacji 17.06.2011

Z wizytą w pilskiej Szkole Policji przebywała grupa uczniów klasy II LO z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile (dawny Zespół Szkół Budowlanych). Podczas wizyty młodzież obejrzała wystawę fotografii koncertowej, ...

Z wizytą w pilskiej Szkole Policji przebywała grupa uczniów klasy II LO z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile (dawny Zespół Szkół Budowlanych). Podczas wizyty młodzież obejrzała wystawę fotografii koncertowej, znajdująca się w Galerii Sztuki AKWARIUM, bibliotekę wraz z czytelnią i zabytkowe witraże w auli. Spore poruszenie wywołał widok drzewa sandałowego oraz wizyta na pobliskiej strzelnicy, na której uczniowie zapoznali się z zasadami bezpiecznego użycia broni, wykorzystywanej przez Policję. Natomiast w pomieszczeniach oględzinowych i sali daktyloskopijnej goście mieli okazję wykonać pamiątkowe odbitki linii papilarnych.

'Budowlańcy' w Szkole 'Budowlańcy' w Szkole 'Budowlańcy' w Szkole 'Budowlańcy' w Szkole

(11.06.07)