Ostre granie

Data publikacji 17.06.2011

Rozpoczęli szkolenie kilka miesięcy temu. Pod koniec czerwca będą zdawać egzaminy i pożegnają się ze Szkołą. Zanim to jednak nastąpi spotkali się na pożegnalnym koncercie ...

Ostre granie Rozpoczęli szkolenie kilka miesięcy temu. Pod koniec czerwca będą zdawać egzaminy i pożegnają się ze Szkołą. Zanim to jednak nastąpi spotkali się na pożegnalnym koncercie zespołu AWANS, w skład którego wchodzą kończący szkolenie słuchacze Kompani 2,4 i 5 - post. Joanna Ucińska ? śpiew, post. Paweł Mitura ? instrumenty klawiszowe, post. Sławomir Fornalski ? instrumenty klawiszowe, post. Paweł Knuła ? gitara basowa, sierż. szt. Krzysztof Grzelka ? gitara.

Ostre granie W koncercie brała udział legenda zespołu AWANS jego założyciel i wieloletni mentor Zbigniew Siedłowski, będący od niedawna na emeryturze. Na zakończenie występu, odchodzący muzycy otrzymali podziękowania od Komendanta Szkoły , które przekazał jego Zastępca. Uczestnicy koncertu długo będą wspominać fantastyczną zabawę i atmosferę, która towarzyszyła temu niecodziennemu wydarzeniu. Było gorąco

Ostre granie Ostre granie Ostre granie Ostre granie

(22.06.07)