Wakaaaaaaaaaaacje!

Data publikacji 17.06.2011

Ostatni dzwonek zakończył dzisiaj rok szkolny 2006/2007 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Był to dobry moment do podsumowania rocznej ...

Wakaaaaaaacje! Ostatni dzwonek zakończył dzisiaj rok szkolny 2006/2007 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Był to dobry moment do podsumowania rocznej współpracy dydaktycznej. Uczestniczący w uroczystości insp. Andrzej Gajewski, Komendant Szkoły Policji w Pile oraz mł. insp. Witold St. Majchrowicz, Zastępca Komendanta nadzorujący pion dydaktyczny, usłyszeli wiele ciepłych słów, odzwierciedlających wspólny wysiłek, który zaowocował realizacją stu godzin zajęć w dwóch klasach ?policyjnych?. Wakaaaaaaacje! Jest to element bloku edukacyjnego, poruszającego zagadnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pile jest jedyną placówką w województwie wielkopolskim, w której taka inicjatywa jest realizowana. Klasy o podobnym profilu powstały w województwach lubelskim i pomorskim. Mamy nadzieję, że za kilka lat absolwenci z Piły zasilą policyjne szeregi. I nie jest to nasze ostatnie słowo :).

Wakaaaaaaacje! Wakaaaaaaacje! Wakaaaaaaacje! Wakaaaaaaacje!

(22.06.07)