Wielkanocne strzelanie

Data publikacji 16.06.2011

Z wynikiem 256 pkt. drużyna Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów RSW RP zajęła pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile, ...

Wielkanocne strzelanie Z wynikiem 256 pkt. (na 300 możliwych do zdobycia) drużyna Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów RSW RP (Wiesław Cegielski, Tadeusz Dębski, Ryszard Tecław) zajęła 1 miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile, które zostały rozegrane na strzelnicy krytej w dniu 4 kwietnia br.. Pomimo ?emerytalnego wieku? udowodnili, że nie zatracili swoich umiejętności strzeleckich, które demonstrowali będąc czynnymi funkcjonariuszami (wszyscy to w przeszłości czołowi zawodnicy drużyny strzeleckiej Szkoły). Wielkanocne strzelanie Solidny trening strzelecki jaki przeprowadzili funkcjonariusze Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej przyniósł efekt i drużyna tego zakładu (Robert Bartol, Jarosław Zientkowski i Krzysztof Żebrowski) zajęła 2 miejsce (249 pkt.) zdobywając Puchar Przewodniczącego ZS NSZZ Policjantów. Na trzecim miejscu (226 pkt.) uplasowała się drużyna Zakładu Taktyki i Technik Interwencji złożona z wykładowców wychowania fizycznego (Andrzej Harenda, Marek Ratajczak, Adam Zieleniewski) zdobywając Puchar Przewodniczącego Zarządu Regionu IPA. Kolejne miejsca zajęli: 4.Zakład Prewencji, 5.Wydział Zaopatrzenia i Transportu, 6.Wydział Dowodzenia, 7.Drużyna Kobiet (Wioletta Pietrzyk, Anna Podgórska, Ewa Polewska-Strug), 8.Wydział Łączności i Informatyki, 9.Zakład Taktyki Postępowań Przygotowawczych, 10.Wydział Kadr, 11.Wydział Metodyki i Organizacji Szkolenia.

Wielkanocne strzelanie Najlepszy wynik zawodów (93 pkt.) uzyskał Tadeusz Dębski (SEiR RSW). Najlepszym strzelcem wśród funkcjonariuszy Szkoły okazał się Adam Zieleniewski (ZTiTI), który uzyskał 89 pkt. i zdobył Puchar Prezesa Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów RSW RP. Kolejne lokaty zajęli: 3.Wiesław Leszczyszyn (ZP)-88 pkt., 4.Robert Bartol (ZTiTK) -86 pkt., 5.Ryszard Tecław (SEiR)-82 pkt.,6.Jarosław Zientkowski (ZTiTK)-82 pkt.. Spośród strzelających kobiet najlepszy wynik uzyskała Anna Podgórska (ZTPP)-75 pkt..

Najlepsi strzelcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi upominkami ufundowanymi przez Zarząd Regionu IPA i Klub HDK ?Erka?.

Wielkanocne strzelanie Wielkanocne strzelanie Wielkanocne strzelanie Wielkanocne strzelanie

(05.04.07)