W dobrym nastroju

Data publikacji 16.06.2011

Słoneczny poranek powitał 97 słuchaczy kursu podstawowego, którzy w dniu wczorajszym rozpoczęli szkolenie. Przed nimi 27 tygodni nauki, która pozwoli im, już jako kompetentnym stróżom prawa, rozpoczęcie faktycznego pełnienia służby.

Poranek Słoneczny poranek powitał 97 słuchaczy kursu podstawowego, którzy w dniu wczorajszym rozpoczęli szkolenie. Przed nimi 27 tygodni nauki, która pozwoli im, już jako kompetentnym stróżom prawa, rozpoczęcie faktycznego pełnienia służby. Tym razem szkolne ?ławy? zapełnią przedstawiciele komend wojewódzkich Policji w Opolu i Wrocławiu. Okres ich pobytu przypadnie w części na piękne letnie miesiące, bo zakończenie kursu planowane jest w październiku, jednak jest to najlepszy czas, aby pogodzić naukę i poznawanie pięknej pilskiej ziemi, obfitującej w jeziora i lasy.

Poranek Poranek Poranek Poranek

(18.04.07)