Minął rok

Data publikacji 16.06.2011

Ponad 5800 policjantów uczestniczyło w różnego rodzaju szkoleniach realizowanych przez Szkołę w minionym roku. Szkoleniu funkcjonariuszy towarzyszyła troska kadry dydaktycznej o wysoki poziom ...

Ponad 5800 policjantów uczestniczyło w różnego rodzaju szkoleniach realizowanych przez Szkołę w minionym roku. Szkoleniu funkcjonariuszy towarzyszyła troska kadry dydaktycznej o wysoki poziom przekazywanej wiedzy i kształconych umiejętności. Wiele uwagi poświęca-no modernizacji i rozbudowie bazy dydaktycznej oraz poprawie warunków kwaterunkowych słuchaczy. Poszerzaniu kompetencji zawodowych policjantów służby kryminalnej służyły organizowane konferencje, narady, seminaria i warsztaty. Rozwijano przyczyniającą się do poprawy bezpieczeństwa współpracę z jednostkami terenowymi Policji (służby słuchaczy) i placówkami oświatowymi. O tych i innych kwestiach oraz zamierzeniach na przyszłość mó-wiono podczas odprawy podsumowującej działalność Szkoły w 2007 roku. Gośćmi kadry i słuchaczy byli: wiceprezydent Piły Paweł Dahlke i zastępca komendanta powiatowego Policji w Pile mł. insp. Wiesław Dobrzyński.

Minął rok Minął rok Minął rok Minął rok

(12.04.07)