Pożegnanie ze służbą

Data publikacji 16.06.2011

?Każdy etap naszego życia ma swoje wewnętrzne piękno? ? to właśnie te słowa Willego Krempa stały się mottem przewodnim uroczystości pożegnania ze służbą czterech funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile: ...

?Każdy etap naszego życia ma swoje wewnętrzne piękno? ? to właśnie te słowa Willego Krempa stały się mottem przewodnim uroczystości pożegnania ze służbą czterech funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile: podinsp. Zbigniewa Siedłowskiego, podinsp. Cezarego Stacharskiego z Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej oraz asp. szt. Jerzego Kowalewskiego i asp. szt. Romana Wieczorka z Wydziału Łączności i Informatyki.

Podczas uroczystości serdeczne podziękowania za ofiarną służbę oraz działalność społeczno-kulturalną złożył komendant Szkoły insp. Andrzej Gajewski oraz jego zastępcy. Wszyscy odchodzący na emeryturę funkcjonariusze otrzymali pożegnalne listy, pamiątkowe medale oraz upominki od NSZZP. Specjalnie dla dzisiejszych bohaterów wystąpił szkolny zespól AWANS, prezentując wiązankę popularnych melodii, którymi żegnał swojego założyciela, podinsp. Siedłowskiego. Na tę szczególną uroczystość przybyli także mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Rzadkowa, którym od wielu lat pomaga asp. szt. Jerzy Kowalewski.

Na zakończenie koleżanki i koledzy życzyli świeżo upieczonym emerytom wiele spokoju, odpoczynku i spełnienia najskrytszych marzeń, bo przecież ?Każdy etap naszego życia ma swoje wewnętrzne piękno?.

Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą

(27.04.07)