W trosce o bezpieczeństwo

Data publikacji 16.06.2011

Niemal każdego dnia na drogach dochodzi do wypadków, prowadzących często do tragicznych następstw. Zły stan dróg, nadmierna prędkość i brawura to tylko niektóre z powodów wpływających na dramatyczne statystyki.

Dlatego tak ważne jest podejmowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile i Szkoła Policji w Pile podpisały deklarację współpracy. Przewiduje ona podejmowanie działań na rzecz edukacji komunikacyjnej i motoryzacyjnej ? szczególnie wśród dzieci i młodzieży, szkolenie profesjonalnych kadr oraz wspólne opracowywanie projektów służących poprawie bezpieczeństwa na drogach.

W trosce o bezpieczeństwo W trosce o bezpieczeństwo W trosce o bezpieczeństwo W trosce o bezpieczeństwo

(01.03.07)