Siatkarskie zmagania

Data publikacji 16.06.2011

Pięć drużyn reprezentujących wszystkie kompanie szkolące się aktualnie w Szkole Policji w Pile stanęło w dniu 28 marca 2007r. do rywalizacji w turnieju piłki siatkowej zorganizowanym przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji.

Turniej Pięć drużyn reprezentujących wszystkie kompanie szkolące się aktualnie w Szkole Policji w Pile stanęło w dniu 28 marca 2007r. do rywalizacji w turnieju piłki siatkowej zorganizowanym przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. Zawody były doskonałą okazją do zaprezentowania siatkarskich umiejętności i podniesienia na wyższy poziom ogólnej sprawności fizycznej. W wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna reprezentująca kompanię 5 pokonując w finale drużynę kompanii 2. Trzecie miejsce zajęli słuchacze kompanii 6. Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy, a trzy najlepsze drużyny zostały nagrodzone karnetami wejściowymi na basen.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Turniej Turniej Turniej Turniej