Ślady minionych dni

Data publikacji 16.06.2011

?Ślady minionych dni, czyli słów kilka o pilskich eksploracjach" to temat wyjątkowego wykładu, który miał miejsce w Auli Szkoły Policji. Na otwartej dla mieszkańców Piły prelekcji wstąpili ...

Ślady minionych dni ?Ślady minionych dni, czyli słów kilka o pilskich eksploracjach" to temat wyjątkowego wykładu, który miał miejsce w Auli Szkoły Policji. Na otwartej dla mieszkańców Piły prelekcji wstąpili członkowie Pilskiego Stowarzyszenia Miłośników Eksploracji ALBATROS: Antoni Sosnowski, Marcin Domeracki oraz Piotr Sosnowski.

Podczas spotkania, w którym udział wzięli zaproszeni goście, Słuchacze kadra i pracownicy Szkoły, prelegenci opowiedzieli o Stowarzyszeniu, jego celach statutowych i działalności. Ogromne zainteresowanie publiczności wzbudził pokaz specjalistycznego sprzętu, który znajduje zastosowanie również w działaniach policyjnych. Omówione zostały też zabytkowe fortyfikacje okolic Piły. Przybyli goście, mogli obejrzeć liczne prezentacje multimedialne przedstawiające eksponaty znajdujące się w zbiorach Stowarzyszenia oraz zobaczyć mini wystawę przygotowaną specjalnie na wykład.

Ślady minionych dni Ślady minionych dni Ślady minionych dni Ślady minionych dni

(22.03.07)