Szkolenie ratowników medycznych

Data publikacji 16.06.2011

Szkoleni psycholodzy a także wykładowcy Zakładu Prewencji oraz Zakładu Taktyki i Technik Interwencji szkolili ratowników medycznych i sanitariuszy Szpitala Powiatowego w Złotowie.

Szkolenie ratowników medycznych Szkoleni psycholodzy a także wykładowcy Zakładu Prewencji oraz Zakładu Taktyki i Technik Interwencji szkolili ratowników medycznych i sanitariuszy Szpitala Powiatowego w Złotowie.

Szkolenie ratowników medycznych Zakres szkolenia odbytego w dniach 21 ? 22 marca, obejmował zagadnienia związane z rozwiązywaniem konfliktów i stosowaniem przymusu bezpośredniego w stosunku do osób z zaburzeniami psychicznymi. Ponadto pracownicy szpitala ćwiczyli techniki samoobrony.

Celem szkolenia, poza doskonaleniem umiejętności zawodowych ratowników medycznych i sanitariuszy, była wymiana doświadczeń pomiędzy policjantami a osobami ratującymi życie.

Szkolenie ratowników medycznych Szkolenie ratowników medycznych Szkolenie ratowników medycznych Szkolenie ratowników medycznych

(23.03.07)