Skończyli szkolenie

Data publikacji 16.06.2011

Słuchacze kompanii 3 uroczyście zakończyli trwające 6 miesięcy szkolenie. Młodzi policjanci trafili do Piły z komend wojewódzkich w Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Wrocławiu.

Skończyli szkolenie Słuchacze kompanii 3 uroczyście zakończyli trwające 6 miesięcy szkolenie. Młodzi policjanci trafili do Piły z komend wojewódzkich w Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Wrocławiu. Słuchacze bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu Szkoły. Brali udział w zawodach sportowych, honorowo oddawali krew i angażowali się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Skończyli szkolenie Przygotowywali również spotkanie bożonarodzeniowe kompanii z kapelanem, oraz uroczystości związane z Dniem Kobiet.

W trakcie szkolenia absolwenci zapoznawali się z rozmaitymi dziedzinami prawa, psychologii, zagadnieniami taktyk i technik interwencji, kryminalistyki i strzelania. Słuchacze przystąpili do egzaminów końcowych, wśród zdających ocenę z wyróżnieniem otrzymała: post. Małgorzata Majewska z KWP we Wrocławiu. Teraz przed młodymi policjantami staż aplikacyjny i praca w jednostkach terenowych Policji.

Skończyli szkolenie Skończyli szkolenie Skończyli szkolenie Skończyli szkolenie

(23.03.07)