Wycieczka

Data publikacji 16.06.2011

Szkołę odwiedzili uczniowie z klasy I n Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile.

Wycieczka Szkołę odwiedzili uczniowie z klasy I n Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile.

Podczas wizyty goście obejrzeli strzelnicę, na której mięli okazję zapoznać się z jednostkami broni palnej używanej przez polską policję oraz poznać zasady jej bezpiecznego użycia. Na sali daktyloskopijnej wysłuchali wykładu podinsp. Marii Kaczmarek na temat identyfikacji ludzi na podstawie linii papilarnych. Następnie obejrzeli pomieszczenia oględzinowe oraz sale broni, która oprócz strzelnicy wzbudziła największe zainteresowanie. Młodzież miała także okazję podziwiać wystawę w Galerii Sztuki AKWARIUM, bibliotekę oraz zabytkowe witraże znajdujące się w auli. Na zakończenie wycieczki wszyscy pozowali do pamiątkowej fotografii.

Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka

(12.03.07)