Gloria victis

Data publikacji 16.06.2011

Wielkie emocje towarzyszyły meczowi piłki nożnej, który w środowe popołudnie rozegrany został w hali sportowej Szkoły.

Gloria Wielkie emocje towarzyszyły meczowi piłki nożnej, który w środowe popołudnie rozegrany został w hali sportowej Szkoły. Zwycięzcy Mistrzostw Szkoły w Piłce Halowej ? drużyna reprezentująca kompanię VI ? zmierzyła się z reprezentacją kadry. Oba zespoły przystąpiły do rywalizacji z nadziejami na zwycięstwo. Gloria Drużyna kadry zamierzała wykorzystać swoje doświadczenie, słuchacze liczyli na swoją młodość i fantazję. Żadnej z drużyn nie brakowało woli zwycięstwa i zaangażowania, a bramkarze mieli wiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Przy ogłuszającym dopingu licznie zgromadzonej publiczności lepsi okazali się zawodnicy kompanii VI, zwyciężając wynikiem 4:3.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu, pokonanym ? woli walki i nieustępliwości. Obiecujemy rewanż.

Gloria Victis Gloria Victis Gloria Victis Gloria Victis

(22.02.07)