Nie uciekaj

Data publikacji 16.06.2011

Działania Fundacji ITAKA w poszukiwaniu osób zaginionych, ucieczki z domu, rozwiązywanie problemów rodziny, będących bezpośrednią przyczyną ucieczek to główne tematy warsztatów...

Nie uciekaj Działania Fundacji ITAKA w poszukiwaniu osób zaginionych, ucieczki z domu, rozwiązywanie problemów rodziny, będących bezpośrednią przyczyną ucieczek to główne tematy warsztatów zorganizowanych 31 stycznia br. przez Szkołę Policji w Pile i Fundację, która jako instytucja pozarządowa kompleksowo zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych.

Psychologowie Fundacji - Ewa Jakoniuk i Magdalena Połeć poprowadziły zajęcia z młodzieżą dwóch klas Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, w których realizowany jest we współpracy ze Szkołą Policji w Pile autorski program kształcenia z wybranych zagadnień bezpieczeństwa i porządku publicznego. Przy udziale kom. Grzegorza Prusaka z Biura Kryminalnego KGP zostały przeprowadzone zajęcia dla kadry i słuchaczy Szkoły, dotyczące współpracy Fundacji ITAKA i Policji.

Warsztaty to kolejny etap trwającej od ponad roku współpracy pilskiej Szkoły i Fundacji ITAKA.

Nie uciekaj Nie uciekaj Nie uciekaj Nie uciekaj
Nie uciekaj ?Nie uciekaj? ?Nie uciekaj? ?Nie uciekaj?

(02.02.07)