Kosmiczne granie

Data publikacji 12.07.2011

Kosmiczne granie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z bardziej znanych polskich marek. Pomimo tego że już piętnastoletnia, niezmiennie gromadzi ludzi dobrej woli, także tych w niebieskich mundurach. Słuchacze Szkoły towarzyszyli młodym ludziom na ulicach Piły, opiekując się nimi i troszcząc o niezakłócony przebieg zbiórki, pełnili także służbę patrolową wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej. W trakcie orkiestrowej gali w pilskim Domu Kultury na stanowisku daktyloskopijnym zorganizowanym przez Szkołę można było, na specjalnie przygotowanych kartach, uwiecznić swoje linie papilarne.

Do wspólnej kasy dołożyliśmy pieniądze pochodzące z licytacji drobiazgów przygotowanych i powierzonych nam przez dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, z którym współpracujemy. W tym dniu słuchacze oddali także honorowo 5850 ml krwi.

Kosmiczne granie Kosmiczne granie Kosmiczne granie Kosmiczne granie

(15.01.07)