Pożegnanie ze służbą

Data publikacji 15.06.2011

Każdy z nas w ciągu życia zawodowego staje w obliczu decyzji ważnych, a zarazem trudnych. Do takich bez wątpienia należy decyzja o odejściu na emeryturę.

Pożegnanie ze służbą Każdy z nas w ciągu życia zawodowego staje w obliczu decyzji ważnych, a zarazem trudnych. Do takich bez wątpienia należy decyzja o odejściu na emeryturę. Dnia 31 stycznia, po wielu latach służby, z mundurem pożegnało się pięciu funkcjonariuszy Szkoły: naczelnik Wydziału Dowodzenia mł. insp. Bogdan Gładysz, wykładowcy z Zakładu Taktyki Postępowań Przygotowawczych: podinsp. Eugeniusz Lipiński i kom. Robert Kasprzyk, instruktor Zakładu Taktyki i Technik Interwencji sierż. sztab. Wanda Pawłowska oraz specjalista Wydziału Zaopatrzenia i Transportu asp. sztab. Piotr Barwulski.

Pożegnanie ze służbą Podczas uroczystości odchodzącym na emeryturę, podziękowania oraz życzenia przekazał komendant Szkoły insp. Andrzej Gajewski oraz zastępca komendanta ds. dydaktycznych mł. insp. Witold St. Majchrowicz . Żegnający się ze służbą policjanci otrzymali pamiątkowe medale. Spotkanie zakończyły życzenia, od koleżanek i kolegów, aby czas po służbie był czasem spokoju, wytchnienia, realizacji zamierzeń, oraz spełnienia marzeń.

Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą

(31.01.07)