Pomóżmy wdowom i sierotom po poległych policjantach

Data publikacji 15.06.2011

Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach powstała w 1997 roku. Jej celem statutowym jest udzielanie pomocy wdowom i dzieciom osieroconym przez policjantów poległych na służbie ...

alt Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach powstała w 1997 roku. Jej celem statutowym jest udzielanie pomocy wdowom i dzieciom osieroconym przez policjantów poległych na służbie, który realizować może dzięki hojności ludzi dobrej woli. Zarząd Fundacji podejmuje liczne działania mające na celu pozyskanie środków finansowych od darczyńców na pomoc swoim podopiecznym. Kierowane do fundacji liczne prośby o pomoc świadczą, że rodziny osierocone potrzebują wsparcia, a zwłaszcza te, w których są dorastające dzieci.

Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego. Z tego tytułu istnieje możliwość odprowadzenia 1% podatku dochodowego za rok 2006 na realizację zadań statutowych ( Konto Fundacji PKO BP VI O/ Warszawa 74102010680000180200599167)

Więcej informacji dotyczących możliwości wsparcia Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, można uzyskać pobierając niżej umieszczone pliki oraz na stronie Komendy Głównej Policji .

Apel

Informacja o Fundacji