Halowa piłka nożna

Data publikacji 15.06.2011

Niespełna rok upłynął od spektakularnego awansu reprezentacji Szkoły Policji w Pile do I ligi piątek piłkarskich. Celem, jaki stawialiśmy sobie przed rozpoczęciem nowego sezonu 2006/2007 było przede wszystkim ...

Pilka Niespełna rok upłynął od spektakularnego awansu reprezentacji Szkoły Policji w Pile do I ligi piątek piłkarskich. Celem, jaki stawialiśmy sobie przed rozpoczęciem nowego sezonu 2006/2007 było przede wszystkim utrzymanie się wśród 12 najlepszych pilskich drużyn.

Pierwsza runda pokazała, że łatwo nie będzie, a w każdy mecz należy wkładać maksimum zaangażowania i umiejętności. Pomimo wielu bardzo dobrych i wyrównanych meczów, po pierwszej rundzie zajmowaliśmy jednak ostatnie miejsce. Wielu wątpiło w końcowy sukces i skazywało nas na degradację do II ligi. Drużyna jednak odrodziła się i na nowo zaczęła liczyć się w rozgrywkach.

Orkiestra W drugiej rundzie (play off) graliśmy w grupie z 4 drużynami, które walczyły bezpośrednio o utrzymanie się w I lidze. Z dorobkiem dziesięciu punktów, zajęliśmy w niej drugie miejsce, strzelając przeciwnikom 17 bramek. Dało nam to, w ogólnym rozrachunku 10. miejsce w lidze.

Tym samym drużyna osiągnęła stawiany przed sezonem cel. W przyszłym sezonie, bogatsi o bagaż doświadczeń, przystąpimy ponownie do gry wśród elity pilskiego futsalu.

Pilka Pilka Pilka Pilka

(22.01.07)