Służba w Policji to ich marzenie

Data publikacji 15.06.2011

Podczas ostatniego weekendu 71 osób - kobiet i mężczyzn - będących kandydatami do służby w Policji, przeszło w Szkole sprawdzian teoretyczny i praktyczny w ramach procedury rekrutacyjnej.

Służba w Policji to ich marzenie Podczas ostatniego weekendu 71 osób - kobiet i mężczyzn - będących kandydatami do służby w Policji, przeszło w Szkole sprawdzian teoretyczny i praktyczny w ramach procedury rekrutacyjnej. Do Piły przyjechali młodzi ludzie wywodzący się z województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Kandydaci rozwiązywali najpierw test wiedzy ogólnej składający się z 40 pytań. Pytania dotyczyły zagadnień z zakresu wiedzy o społeczeństwie. Służba w Policji to ich marzenie Uzyskanie minimum 25 punktów uprawniało do wzięcia udziału następnym etapie - teście sprawności fizycznej. Test ten polegał na pokonaniu toru przeszkód. Przebiegnięcie toru w czasie maksymalnie 1 minuty i 45 sekund, gwarantowało zaliczenie tej części procedury doborowej. Organizację i przebieg sprawdzianów obserwował przedstawiciel Biura Kadr i Szkolenia KGP.

Informacje na temat wymogów formalnych, zakresu i przebiegu rekrutacji można uzyskać na www.policja.pl/rekrutacja.

Służba w Policji to ich marzenie Służba w Policji to ich marzenie Służba w Policji to ich marzenie Służba w Policji to ich marzenie

(20.01.07)