Kryminalni

Data publikacji 15.06.2011

Szkoła Policji w Pile rozpoczęła realizację nowego programu szkolenia. Jest on konsekwencją postępujących zmian w systemie szkolenia oraz kreowania ścieżki profesjonalnego rozwoju ...

Kryminalni Szkoła Policji w Pile rozpoczęła realizację nowego programu szkolenia. Jest on konsekwencją postępujących zmian w systemie szkolenia oraz kreowania ścieżki profesjonalnego rozwoju dla policjantów, którzy ukończyli szkolenie podstawowe zawodowe.

Kryminalni 15 stycznia zainaugurowany został pierwszy kurs doskonalenia zawodowego organizowanego centralnie dla policjantów służby kryminalnej o specjalizacji operacyjno-dochodzeniowej, w którym uczestniczy 85 słuchaczy z całego kraju.

Kryminalni W trakcie 17-tygodniowego pobytu w pilskiej Szkole poznają zagadnienia związane z prowadzeniem pracy operacyjnej, postępowań przygotowawczych i realizacją procesu wykrywczego wybranych przestępstw oraz będą doskonalili umiejętności w zakresie stosowania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej.

Kurs adresowany jest do policjantów służby kryminalnej, realizujących zadania z zakresu pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej lub aspirujących do takiej służby.

Kryminalni Kryminalni Kryminalni Kryminalni

(17.01.07)