Data publikacji 15.06.2011

Wyjątkowy koncert odbył się w auli pilskiej Szkoły Policji. Specjalnie dla słuchaczy, kadry i zaproszonych gości wystąpili uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina ...

Wyjątkowy koncert odbył się w auli pilskiej Szkoły Policji. Specjalnie dla słuchaczy, kadry i zaproszonych gości wystąpili uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile. Pod batutą mgr Małgorzaty Śmigielskiej, uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież, zaprezentowały słynne utwory muzyki poważniej. W trakcie koncertu wystąpili soliści (skrzypce, fortepian, akordeon) i zespół kameralny AMARTO. Młodzi wykonawcy zostali gorąco przyjęci przez publiczność.

Absolwenci Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile, mają na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach i festiwalach krajowych i zagranicznych, a sama placówka jest znanym animatorem kultury w regionie.

Koncert Koncert Koncert Koncert

(12.01.07)