Mistrzowie w mundurach - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Mistrzowie w mundurach

Data publikacji 28.06.2011

Czwarte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney oraz Atenach w kajakarstwie klasycznym, pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w Kick Boxingu, Mistrzostwo Polski w karate, V-ce Mistrzostwo Polski w kulturystyce, ...

Sydney Czwarte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney oraz Atenach w kajakarstwie klasycznym, pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w Kick Boxingu, Mistrzostwo Polski w karate, V-ce Mistrzostwo Polski w kulturystyce, pierwsze miejsce w Międzynarodowym Turnieju w siatkówce w Niemczech, piąte miejsce w Mistrzostwach Świata w judo to tylko niektóre przykłady dokonań sportowych słuchaczy odbywających szkolenie w pilskiej Szkole. Większość z tych zaszczytnych tytułów osiągnęli przed wstąpieniem do służby w Policji. Post. Joanna Skowron, post. Jacek Śronek, post. Mariusz Leś, post. Dariusz Rapczyński, post. Sebastian Kuś, post. Przemysław Bogdewicz oraz post. Kamil Ziembkiewicz od wielu lat zdobywają laury na licznych turniejach i zawodach w Polsce oraz na świecie. To, co połączyło ich losy to służba w Policji. Obecnie są słuchaczami pilskiej Szkoły Policji. Jednak jak można było przewidzieć, ?duch sportowy? młodych policjantów nie pozwolił na to, aby podczas odbywania kursu podstawowego w Pile aktywnie nie włączyli się w życie sportowe Szkoły. Biorą oni czynny udział w organizowanych przez samorząd słuchaczy licznych zawodach sportowych oraz pokazach. Umiejętności, jakie prezentują wzbudzają nieukrywany podziw nie tylko kolegów-słuchaczy ale także wszystkich tych, którzy mieli okazję oglądać ich popisy.

16 listopada sportowcy spotkali się w sali odpraw pilskiej Szkoły z Komendantem insp. Andrzejem Gajewskim oraz Zastępcą Komendanta mł. insp. Witoldem St. Majchrowiczem. Podczas rozmów zaprezentowali szerzej swoje osiągnięcia sportowe oraz podzielili się wrażeniami z pierwszych miesięcy służby w Policji.

Sydney Sydney Sydney Sydney

(17.11.06)