Wernisaż Sekcji Plastycznej PLAMA - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Wernisaż Sekcji Plastycznej PLAMA

Data publikacji 28.06.2011

12 września w Galerii AKWARIUM, działającej w Szkole Policji w Pile, odbył się wernisaż obrazów i gobelinów Sekcji Plastycznej PLAMA z pilskiego Klubu Seniora ZACISZE.

Wernisaż Sekcji Plastycznej 12 września w Galerii AKWARIUM, działającej w Szkole Policji w Pile, odbył się wernisaż obrazów i gobelinów Sekcji Plastycznej PLAMA z pilskiego Klubu Seniora ZACISZE. Wernisaż Sekcji Plastycznej Prace malarskie oraz tkaniny wykonane zostały przez Panie działające pod opieką mgr Marii Dobrzyńskiej. Swoje prace zaprezentowały: Teresa Piszel, Bożena Pudełko, Genowefa Poślad, Barbara Taterka i Wanda Zalewska. Wykład na temat powstawania dzieł i technik gobeliniarskich wygłosiła Pani Maria Dobrzyńska. Podczas wernisażu w miłej atmosferze można było porozmawiać z autorkami prac, które bardzo chętnie odpowiadały na pytania. Wystawa otworzyła nowy sezon w Galerii AKWARIUM.

Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze
Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze
Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze
Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze
Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze Klub Seniora - Zacisze

(13.09.06)