Zawody w wyciskaniu sztangi

Data publikacji 28.06.2011

Gorący doping towarzyszył zmaganiom 12 uczestników zawodów w wyciskaniu sztangi na ławce poziomej. Zawody zostały zorganizowane w dniu 27 września przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji Szkoły Policji w Pile.

Gorący doping towarzyszył zmaganiom 12 uczestników zawodów w wyciskaniu sztangi na ławce poziomej. Zawody zostały zorganizowane w dniu 27 września przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji Szkoły Policji w Pile. Pod czujnym okiem sędziów - podinsp. Marka Ratajczaka oraz mł. asp. Piotra Sochackiego, w wyniku zażartej rywalizacji, czołowe miejsca zajęli:

mężczyźni:

post. Jacek Śronek        (kompania I)  ? 137,3 pkt (145 kg),
     post. Bartłomiej Dynowski (kompania II) ? 136,8 pkt (160 kg),
     post. Łukasz Maciągowski  (kompania II) ? 121,5 pkt (140 kg),

kobiety:

post. Anna Wojdylak       (kompania III)?  39,3 pkt (30 kg).

Dyplomy słuchaczom biorącym udział w zawodach wręczył podinsp. Marek Ratajczak. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a licznie przybyłym kibicom dziękujemy za gorący doping.

Sztangi Sztangi Sztangi Sztangi

(28.09.06)