Pierwszy dzień zmagań konkursowych

Data publikacji 28.06.2011

Dzisiaj w Szkole rozpoczął się finał II Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Służby Kryminalnej". Po uroczystości otwarcia do zawodów przystąpiło 17 reprezentacji ? składających się z policjantów służby kryminalnej, którzy wcześniej wyłonieni zostali podczas eliminacji na szczeblu powiatowym (miejskim) i wojewódzkim.

Pierwszy dzień zmagań konkursowych Dzisiaj w Szkole rozpoczął się finał II Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Służby Kryminalnej". Po uroczystości otwarcia do zawodów przystąpiło 17 reprezentacji ? składających się z policjantów służby kryminalnej, którzy wcześniej wyłonieni zostali podczas eliminacji na szczeblu powiatowym (miejskim) i wojewódzkim.

Pierwszy dzień zmagań konkursowych Podczas pierwszego dnia zawodów rozegrane zostały trzy konkurencje: sprawdzian wiedzy zawodowej, sprawdzian umiejętności praktycznych oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Poniżej prezentujemy liczbę punktów uzyskanych przez poszczególne reprezentacje po pierwszym dniu konkursu.

1. Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku - 142 pkt
  2. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy -166 pkt
  3. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku ? 147 pkt
  4. Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. ? 141 pkt
  5. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach ? 133 pkt
  6. Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach ? 139 pkt
  7. Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie ? 152 pkt
  8. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie ? 160 pkt
  9. Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ? 145 pkt
  10. Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie ? 143 pkt
  11. Komenda Wojewódzka Policji w Opolu ? 125 pkt
  12. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu ? 146 pkt
  13. Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu ? 137 pkt
  14. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie ? 136 pkt
  15. Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie ? 146 pkt
  16. Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ? 160 pkt
  17. Komenda Wojewódzka Policji w Warszawie ? 138 pkt

Jutro poznamy najlepszego policjanta służby kryminalnej w Polsce. Pełne sprawozdanie oraz końcowa tabela wyników zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej.

Pierwszy dzień zmagań konkursowych Pierwszy dzień zmagań konkursowych Pierwszy dzień zmagań konkursowych Pierwszy dzień zmagań konkursowych

(14.09.06)