Wizyta w Rzadkowie

Data publikacji 12.07.2011

W lipcu z inicjatywy Samorządu Słuchaczy Szkoły Policji w Pile, 9-osobowa grupa policjantów przebywała w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Tak jak przy okazji poprzednich wizyt słuchacze Szkoły zorganizowali dla wychowanków Domu liczne atrakcje. Młodzi policjanci przygotowali i przeprowadzili atrakcyjne gry i zabawy oraz spacer po okolicy. Pobyt zakończyło wspólne czytanie bajek. Wychowankowie Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie zawsze niecierpliwie oczekują na kolejne wizyty wolontariuszy ze Szkoły Policji, bowiem współpraca trwa już od dłuższego czasu i na stałe wpisała się w działalność charytatywną naszej Szkoły.

Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie

(18.07.06)