Zwalczanie zjawiska korupcji

Siedemnaścioro funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie komendy wojewódzkie i komendę Stołeczną Policji przez pięć dni wzbogacało swoją wiedzę w zakresie przepisów karnych sankcjonujących przestępczość korupcyjną, obszarów i metod działania sprawców, a także sposobów prowadzenia czynności wykrywczych i zapobiegania temu negatywnemu zjawisku przez Policję i inne podmioty zaangażowane w jej zwalczanie.

W dniu 30 września, w imieniu Komendanta Szkoły insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, certyfikaty uczestnictwa w ww. warsztatach, wręczył ich uczestnikom Zastępca Komendanta ds. dydaktycznych insp. Ryszard Jakubowski.

W realizacji warsztatów, poza wykładowcami ze Szkoły Policji w Pile, wzięli udział policjanci z Biura Kryminalnego KGP oraz Biura Wywiadu i Informacji Kryminalnych KGP, którzy podzielili się z uczestnikami swoim doświadczeniem z codziennej służby.

 

WP

Powrót na górę strony