Zawody o Puchar Komendanta Szkoły

W ostatnim czasie dowódcy kompanii Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia Szkoły Policji w Pile: nadkom. Wojciech Kur i st. asp. Filip Urbański zorganizowali kolejną edycję zawodów o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej w wyciskaniu sztangi na ławce poziomej.

W kategorii kobiet, zawodniczki wyciskały sztangę o wadze 20 kg w czasie jednej minuty, natomiast w kategorii mężczyzn, zawodnicy, po uprzednim zważeniu, wyciskali sztangę o wadze ½ masy własnego ciała w czasie jednej minuty.

Do rywalizacji przystąpiło łącznie 49 zawodniczek i zawodników. Zmagania siłaczy wspierali żywiołowo dopingujący koleżanki i koledzy z poszczególnych kompanii. Szczególnie zacięta rywalizacja miała miejsce w kategorii mężczyzn, gdyż o końcowej klasyfikacji zdecydowała bardzo mała różnica wykonanych powtórzeń.

W kategorii kobiet na podium stanęły:

I m. - post. Patrycja Andrejczuk - 72 powtórzenia

II m. - mł. asp. Agnieszka Ochota - 67 powtórzeń

III m. - post. Agata Ścigan - 41 powtórzeń

 

W kategorii mężczyzn na podium stanęli:

I m. - post. Jakub Motyka (38 kg) - 80 powtórzeń

II m. - post. Kamil Ograbek (46 kg) - 77 powtórzeń

III m. - post. Robert Miśko (38 kg) - 76 powtórzeń

 

W imieniu Pani Komendant insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy okolicznościowe zawodnikom wręczył Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile nadzorujący pion dydaktyczny mł. insp. Ryszard Jakubowski.

 

Powrót na górę strony