Nowy numer Kwartalnika - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Nowy numer Kwartalnika

Data publikacji 14.06.2016

O tym, czym jest cyberlocker, o reorganizacji Komendy Głównej Policji, o błędach i zasadach sporządzania postanowienia o dopuszczeniu dowodu z opinii ...

Nowy numer Kwartalnika O tym, czym jest cyberlocker, o reorganizacji Komendy Głównej Policji, o błędach i zasadach sporządzania postanowienia o dopuszczeniu dowodu z opinii biegłego, o mechanizmach ukrywania korzyści finansowych pochodzących z procederu łamania praw autorskich, czy też o zwalczaniu przestępczości narkotykowej w obszarze Schengen... i wielu innych zagadnieniach, możecie Państwo przeczytać, sięgając po najnowszy numer „Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego”. Kilkunastu autorów poszczególnych artykułów i stałych działów, na ponad 140 stronach, przybliżyło kwestie, które powinny zainteresować policjantów służby kryminalnej i śledczej, ale również tych, którzy interesują się tą tematyką. Zachęcamy Państwa do lektury elektronicznego wydania Kwartalnika (wersja tradycyjna dostępna jest w szkolnej bibliotece) oraz wydań poprzednich numerów, które są dostępne w zakładce Kwartalnik. Zapraszamy również do zgłaszania własnych artykułów, które po ich weryfikacji, mogą zostać opublikowane na łamach naszego czasopisma (kontakt e-mail: sekretariat@sppila.policja.gov.pl).

autor: Waldemar Hałuja

(14.06.16)