Bezpieczny Trzecioklasista 2016 - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Bezpieczny Trzecioklasista 2016

Data publikacji 13.06.2016

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile odbyło się podsumowanie IX Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Trzecioklasista” ...

Bezpieczny Trzecioklasista 2016 W Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile odbyło się podsumowanie IX Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Trzecioklasista” oraz organizowanego równolegle konkursu plastycznego „Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach”. Patronat honorowy nad konkursami sprawuje Prezydent Miasta Piły.
Szkoła Policji w Pile od lat jest partnerem konkursu, wspierając inicjatywę mającą na celu popularyzowanie wśród dzieci zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także bezpieczeństwa w domu, szkole, na wakacjach. W pracach komisji konkursowej tegorocznej edycji uczestniczyli nauczyciele naszej Szkoły: st. sierż. Magdalena Borowiak i kom. Sławomir Banach, którzy od Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 otrzymali podziękowania za pomoc i zaangażowanie w organizację konkursu.
Na uroczystej gali wręczenia nagród laureatom konkursów, Komendanta Szkoły Policji w Pile reprezentował kierownik Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak.

Bezpieczny Trzecioklasista 2016 Bezpieczny Trzecioklasista 2016 Bezpieczny Trzecioklasista 2016 Bezpieczny Trzecioklasista 2016

autor: Sylwester Urbaniak

(10.06.16)