Mamo, tato, pobaw się ze mną

Data publikacji 07.06.2016

W minioną sobotę funkcjonariusze ze Szkoły Policji w Pile wzięli udział w VI Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Mamo, tato, pobaw się ze mną” ...

Mamo, tato, pobaw się ze mną W minioną sobotę funkcjonariusze ze Szkoły Policji w Pile wzięli udział w VI Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Mamo, tato, pobaw się ze mną” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Pile.
Nasza jednostka włączyła się w organizację tego turnieju poprzez wystawienie stoiska kryminalistycznego. St. asp. Marcin Mańczak, asp. Krzysztof Kowalski oraz st. sierż. Sebastian Malak zaprezentowali dzieciom sprzęt, jakim na co dzień posługują się technicy kryminalistyki oraz wykonali pamiątkową daktyloskopie. Jak podkreślali organizatorzy, głównym celem, odbywającej się od 6 lat, imprezy było rozwijanie talentów uczniów, podnoszenie sprawności sportowej, ukazanie możliwości spędzania wolnego czasu, a przede wszystkim spędzanie czasu z rodziną.

Mamo, tato, pobaw się ze mną Mamo, tato, pobaw się ze mną Mamo, tato, pobaw się ze mną Mamo, tato, pobaw się ze mną
Mamo, tato, pobaw się ze mną Mamo, tato, pobaw się ze mną Mamo, tato, pobaw się ze mną Mamo, tato, pobaw się ze mną

autor: Paulina Politowska

(07.06.16)

Powrót na górę strony