XIV Bieg Pokoleń - 2016 - Szkoła Policji w Pile

XIV Bieg Pokoleń

Data publikacji 02.06.2016

W dniu swojego święta, dzieci z przedszkoli i szkół znajdujących się w obrębie osiedla Górne w Pile wzięły udział w kolejnej, czternastej edycji Biegu Pokoleń ...

XIV Bieg Pokoleń W dniu swojego święta, dzieci z przedszkoli i szkół znajdujących się w obrębie osiedla Górne w Pile wzięły udział w kolejnej, czternastej edycji Biegu Pokoleń pod nazwą „Raz do roku wokół bloku 2016” organizowanego przez Pilską Spółdzielnie Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową w Pile. W imprezie integracyjnej uczestniczyło około 2500 osób. W organizację festynu włączyła się także Szkoła Policji w Pile, a dla dzieci zagrał szkolny zespół Avans Blues. Podczas imprezy jej uczestnicy mogli współzawodniczyć w licznych konkurencjach sportowych, konkursach plastycznych związanych ze sportem i zdrowym stylem życia, czy konkurencji strzeleckiej. Najważniejszym punktem były jednak biegi, które rozegrane zostały w następujących kategoriach wiekowych: bieg przedszkolaków, klas I-III i IV-VI szkół podstawowych, klas I-III gimnazjum, bieg dla dorosłych. Wydarzeniem towarzyszącym była akcja charytatywna na rehabilitację Martynki Bieckiej.

XIV Bieg Pokoleń XIV Bieg Pokoleń XIV Bieg Pokoleń XIV Bieg Pokoleń

autor: Paulina Politowska

(01.06.16)