Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej

Data publikacji 31.05.2016

W minionym tygodniu słuchacze samorządu szkolnego wzięli udział w XIII Powiatowym Dniu Godności Osoby Niepełnosprawnej. Impreza rozpoczęła się mszą w kościele ...

Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej W minionym tygodniu słuchacze samorządu szkolnego wzięli udział w XIII Powiatowym Dniu Godności Osoby Niepełnosprawnej. Impreza rozpoczęła się mszą w kościele p.w. św. Jakuba w Leżenicy skąd po jej zakończeniu nastąpił uroczysty przemarsz z orkiestrą dętą na boisko przy Warsztatach Terapii Zajęciowej w Leżenicy.
Po powitaniu gości nastąpiło otwarcie pikniku, podczas którego odbyło się wiele pokazów, gier i zabaw. Szkoła Policji w Pile wystawiła stoisko kryminalistyczne. Stoisko od samego początku cieszyło się wielką popularnością - dzięki wspaniałej postawie podkom. Pawła Leśniewskiego oraz st. asp. Marcina Mańczaka oblegane było przez tłum zainteresowanych, którzy podziwiali efekty ich pracy. Obecni również na pikniku wolontariusze kursu podstawowego mogli przekonać się o potrzebie pomocy i akceptacji dla ludzi niepełnosprawnych.
Dziękujemy wszystkim słuchaczom kursu podstawowego zawodowego oraz słuchaczom kursu specjalistycznego techników kryminalistyki za zaangażowanie się w dzieło pomocy osobom niepełnosprawnym.

Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej
Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej
Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej

autor: Wojciech Thiel

(31.05.16)

Powrót na górę strony