Zwycięstwo piłkarzy

Data publikacji 17.05.2016

W minioną sobotę do rywalizacji w III Piłkarskim Turnieju Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile stanęły reprezentacje: ...

Zwycięstwo piłkarzyW minioną sobotę do rywalizacji w III Piłkarskim Turnieju Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile stanęły reprezentacje: Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, Komendy Powiatowej Policji w Złotowie i gospodarz turnieju – drużyna Szkoły Policji w Pile.
W imieniu Komendanta Szkoły insp. Piotra Leciejewskiego otwarcia imprezy dokonał kierownik Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak. Mecze rozgrywane na szkolnym boisku odbywały się w systemie każdy z każdym, 2x15 minut, a na boisku w każdej drużynie przebywało 6 zawodników.
Zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna reprezentująca Szkołę Policji w Pile i ona zdobyła puchar ufundowany przez Komendanta Szkoły Policji w Pile. Puchar przewodniczącego Zarządu Szkolnego NSZZ Policjantów za drugie miejsce wywalczyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile. Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Wałczu uplasowała się na najniższym stopniu podium i otrzymała puchar kierownika Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych.
Tytuł najlepszego strzelca wywalczył Przemysław Zublewicz (SP Piła), najlepszym bramkarzem okazał się Dariusz Michalik (KPP Wałcz), a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Krzysztof Mrozek (KPP Piła).
Podczas uroczystego zakończenia turnieju puchary, statuetki i dyplomy zwycięzcom wręczył Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Roman Gryczka.

Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy
Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy
Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy Zwycięstwo piłkarzy

autor: Sylwester Urbaniak

(16.05.16)

Powrót na górę strony