Przekazanie klucza władzy

Data publikacji 06.05.2016

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, DŚ-I/16 komendant Szkoły insp. Piotr Leciejewski podziękował przedstawicielom kompanii ...

Przekazanie klucza władzy W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, DŚ-I/16 komendant Szkoły insp. Piotr Leciejewski podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas pobytu.
Komendant, za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, wyróżnił listem gratulacyjnym oraz upominkiem dotychczasową przewodniczącą st. sierż. Aleksandrę Nóżkę oraz sierż. szt. Karolinę Krawczyk, sierż. Monikę Gruchalską, st. sierż. Jacka Tuchalskiego, sierż. szt. Józefa Bednarczyka, st. asp. Sławomira Malskiego.
Podczas spotkania dotychczasowa przewodnicząca przekazała symboliczny klucz władzy samorządowej nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 6 maja post. Angelika Ochocka.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich w dniu 11 maja egzaminie.

autor: Wojciech Thiel

(06.05.16)

Powrót na górę strony