Konkurs „Bezpieczny Trzecioklasista”

Data publikacji 04.05.2016

26 kwietnia w auli Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Pile odbył się IX Miejski Konkurs Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista”. Patronat honorowy ...

Konkurs „Bezpieczny Trzecioklasista” 26 kwietnia w auli Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Pile odbył się IX Miejski Konkurs Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista”. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Piły.
Od kilku lat partnerem konkursu jest Szkoła Policji w Pile. Wykładowcy naszej Szkoły z chęcią angażują się w inicjatywy mające na celu popularyzowanie wśród dzieci przepisów i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad bezpieczeństwa w domu, szkole, na wakacjach. W pracach komisji konkursowej wzięli udział kom. Sławomir Banach i st. sierż. Magdalena Borowiak – wykładowcy Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych. W zmaganiach testowych wzięli udział reprezentanci trzecich klas szkół podstawowych.

Konkurs „Bezpieczny Trzecioklasista” Konkurs „Bezpieczny Trzecioklasista” Konkurs „Bezpieczny Trzecioklasista”

autor: Magdalena Borowiak

(29.04.16)

Powrót na górę strony