Odprawa Zastępców Komendantów ds. Kryminalnych

Data publikacji 20.04.2016

W dniach 18-19 kwietnia bieżącego roku odbyła się odprawa robocza Zastępców Komendantów Wojewódzkich Policji ds. Kryminalnych.

Odprawa Zastępców Komendantów Wojewódzkich Policji ds. Kryminalnych

W dniach 18-19 kwietnia bieżącego roku odbyła się odprawa robocza Zastępców Komendantów Wojewódzkich Policji ds. Kryminalnych. W odprawie uczestniczył również p.o. Komendant Szkoły Policji w Pile – insp. Piotr Leciejewski.
W trakcie spotkania podsumowana została realizacja zadań służbowych oraz przedstawiono wyniki pracy pionu kryminalnego komend wojewódzkich i KSP osiągniętych w pierwszym kwartale 2016r. Omówione zostały także najważniejsze zadania najbliższych miesięcy, związane z zabezpieczeniem szczytu NATO w Warszawie i Światowych Dni Młodzieży. Komendant Szkoły Policji w Pile – insp. Piotr Leciejewski przedstawił podsumowanie doskonalenia zawodowego policjantów służby kryminalnej realizowanego przez Szkołę Policji w Pile w pierwszym kwartale 2016r.

autor: Jacek Czechowski

(20.04.16)

Powrót na górę strony