Mecz Polska-Serbia

Data publikacji 11.04.2016

Już po raz drugi grupa kibiców, składająca się z pracowników i funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile, uczestniczyła w meczu piłki nożnej reprezentacji Polski.

Mecz Polska-Serbia Już po raz drugi grupa kibiców, składająca się z pracowników i funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile, uczestniczyła w meczu piłki nożnej reprezentacji Polski. Tym razem był to mecz towarzyskim pomiędzy reprezentacjami Polski i Serbii, który odbył się w środę 23 marca 2016 roku na Stadionie w Poznaniu. Nasza reprezentacja przygotowuje się w ten sposób do wyjazdu na Mistrzostwa Europy, które rozpoczną się 10 czerwca we Francji.
Ponad 60 osób, autokar i bus, kibicowskie przyśpiewki oraz duża dawka dobrej zabawy - tak w skrócie można opisać zorganizowany przez mł. asp. Przemysława Zublewicza grupowy wyjazd do Poznania. Duch sportowej zabawy towarzyszył nam już od samego początku wycieczki. Podczas drogi w autokarze panowała wesoła atmosfera, nie obyło się bez wykrzykiwania haseł zagrzewających do sportowej walki, przebierania w piłkarskie gadżety, malowania twarzy. Stadion i atmosfera panująca wśród kibiców wywarły na wszystkich ogromne wrażenie. Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45, gdzie tuż przed pierwszym gwizdkiem zasiedliśmy w sektorze L3 gotowi wspierać reprezentację poprzez gorący doping. Mecz okazał się niezwykle ekscytujący, ciężko było usiedzieć na miejscu, a co najważniejsze zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 1:0 po bramce Jakuba Błaszczykowskiego.
Do Piły wróciliśmy około godz. 2:00 zmęczeni, ale zadowoleni. Oprócz możliwości obejrzenia na żywo meczu polskiej reprezentacji, wyjazd był okazją do integracji pracowników i funkcjonariuszy. Wyjazd został zorganizowany przy pomocy szkolnego regionu IPA oraz dzięki uprzejmości kierownictwa Szkoły Policji w Pile w zakresie odpłatnego udzielenia autokaru i busa.

autor: Przemysław Zublewicz

(11.04.16)

Powrót na górę strony