Mecz charytatywny o Puchar KPP w Pile

Data publikacji 11.04.2016

Na początku kwietnia w hali widowiskowo - sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile przy ul. Podchorążych odbył się VIII Turniej Halowy w Piłce Nożnej ...

Mecz charytatywny o Puchar KPP w Pile Na początku kwietnia w hali widowiskowo - sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile przy ul. Podchorążych odbył się VIII Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. W turnieju uczestniczyła reprezentacja Szkoły Policji w Pile oraz reprezentacje Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komisariatu Policji w Wyrzysku, Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, reprezentacja kuratorów, nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Pile.
Nasza reprezentacja uplasowała się tuż za podium, na IV miejscu. Do fazy finałowej awansowała z drugiego miejsca z grupy A, przegrywając różnicą bramek z reprezentacją Komendy Powiatowej Policji w Pile. W półfinale musieliśmy uznać wyższość reprezentacji nauczycieli z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile. O trzecie miejsce zmierzyliśmy się ponownie z Komendą Powiatową Policji w Pile i po zaciętym pojedynku ulegliśmy 2:0.

Oprócz sportowej rywalizacji był też cel charytatywny turnieju, zbiórka pieniędzy na leczenie 23-letniej Pauliny, która choruje na stwardnienie rozsiane. Jest to córka jednego z naszych kolegów z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile. W przerwie przed meczem finałowym przeprowadzono licytacje, podczas której licytowano m.in. upominki podarowane przez Szkolę Policji w Pile, to jest: filiżankę z logo szkoły, figurkę drewnianą Straży Granicznej, koszulkę siatkarską z podpisami zawodników zespołu Cuprum Lubin, który występuje w Plus Lidze. Słuchacze Szkoły Policji w Pile wzięli udział w licytacjach, w których m.in. wylicytowali koszulkę reprezentanta Polski w piłce nożnej Łukasza Fabiańskiego za 760 zł. Podczas turnieju zagrzewał nas do walki p.o. Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Piotr Leciejewski.

Mecz charytatywny o Puchar KPP w Pile Mecz charytatywny o Puchar KPP w Pile Mecz charytatywny o Puchar KPP w Pile Mecz charytatywny o Puchar KPP w Pile

autor: Przemysław Zublewicz

(11.04.16)

Powrót na górę strony