Szkolenie dla UKS Szczecin

Data publikacji 11.04.2016

Wykładowcy Szkoły Policji w Pile: podinsp. Zbigniew Bogusz oraz kom. Michał Zielonka przeprowadzili szkolenie dla pracowników Urzędu Kontroli Skarbowej w Szczecinie ...

Szkolenie dla UKS Szczecin Wykładowcy Szkoły Policji w Pile: podinsp. Zbigniew Bogusz oraz kom. Michał Zielonka przeprowadzili szkolenie dla pracowników Urzędu Kontroli Skarbowej w Szczecinie z zakresu taktyki i techniki prowadzenia przeszukań. W trakcie szkolenia zostały poruszone m.in. zagadnienia dotyczące: rozpoznania miejsca planowanego przeszukania, przygotowania do planowanego przeszukania oraz planowania przeszukania. Omówiono zasady bezpieczeństwa podczas przeszukania, uprawnienia i obowiązki wynikające z przepisów prawa oraz procedur. Nie zabrakło także informacji na temat taktyki i techniki prowadzenia przeszukania z uwzględnieniem specyfiki tych miejsc. Zajęcia w formie wykładów, laboratoriów i ćwiczeń mają charakter cykliczny i są prowadzone przez wykładowców Naszej szkoły na terenie różnych województw całego kraju. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem pracowników Urzędu Kontroli Skarbowej w Szczecinie.

Szkolenie dla UKS Szczecin Szkolenie dla UKS Szczecin

autor: Leszek Koźmiński

(11.04.16)

Powrót na górę strony