Wiosenne spotkanie

Data publikacji 04.04.2016

Samorząd słuchaczy Szkoły Policji w Pile zorganizował wiosenne spotkanie z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno ...

Wiosenne spotkanie Samorząd słuchaczy Szkoły Policji w Pile zorganizował wiosenne spotkanie z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym w Pile. Podczas wspólnej zabawy i różnych konkursów, nawiązały się nowe przyjaźnie, czego dowodem były upominki przygotowane przez podopiecznych Warsztatu dla słuchaczy. Podczas wizyty funkcjonariusze zwiedzili sale, w których uczą się i pracują uczestnicy WTZ oraz zapoznali się z zadaniami realizowanymi przez placówkę, która dysponuje pięcioma pracowniami: ogrodniczą, komputerowo - plastyczną, gospodarstwa domowego i zaradności życiowej, stolarsko-rzemieślniczą oraz krawiecką. Podopieczni warsztatu objęci są opieką psychologa, pielęgniarki i rehabilitanta.
W tym samym dniu przedstawiciele kursu specjalistycznego dla techników kryminalistyki przygotowali i przeprowadzili zajęcia dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola nr 2 Caritas w Leżenicy. Warsztaty, przeprowadzone w formie zabawy, przybliżyły dzieciom pracę policjanta.
Serdecznie dziękujemy nowemu samorządowi (funkcjonuje od 25 marca) za zorganizowanie przedsięwzięcia i wszystkim wolontariuszom za udział w akcji.

Wiosenne spotkanie Wiosenne spotkanie Wiosenne spotkanie Wiosenne spotkanie
Wiosenne spotkanie Wiosenne spotkanie Wiosenne spotkanie Wiosenne spotkanie

autor: Wojciech Thiel

(04.04.16)

Powrót na górę strony