V Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

Data publikacji 04.04.2016

Po raz kolejny Szkoła Policji w Pile aktywnie uczestniczyła w organizowanych przez Inwest Park Pilskich Subregionalnych Targach Pracy i Kariery.

V Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery Po raz kolejny Szkoła Policji w Pile aktywnie uczestniczyła w organizowanych przez Inwest Park Pilskich Subregionalnych Targach Pracy i Kariery. Przedstawicieli Szkoły Policji w Pile można było spotkać na stoisku wystawowym pierwszego dnia targów, tj. 1 kwietnia br.
Celem 5. jubileuszowej edycji targów było zaprezentowanie ofert dla osób zainteresowanych podjęciem pracy, rozwojem swojej kariery zawodowej, a także dla absolwentów, którzy dopiero wstępują na rynek pracy. Dla naszej Szkoły była to okazja do tego, aby zaprezentować młodym ludziom, absolwentom szkół, zalety pracy w Policji oraz zachęcić ich do wstępowania w szeregi służb mundurowych. Zgodnie z tym, że jednym z warunków ubiegania się o przyjęcie do służby jest minimum średnie wykształcenie, zainteresowanym uczniom i absolwentom gimnazjum proponowaliśmy dalsze kształcenie w szkołach ponadgimnazjalnych, prowadzących klasy o profilu policyjnym. Ukończenie takiej szkoły jest premiowane dwoma dodatkowymi punktami podczas postępowania kwalifikacyjnego do Policji.
Podczas rozmów z młodzieżą wskazywaliśmy, że praca w służbach mundurowych to nie tylko pewne przywileje. Jest to zawód, który wymaga zaangażowania, samodyscypliny, ciągłej pracy i kształcenia - dając w zamian dużo satysfakcji.

V Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery V Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery V Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery V Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

autor: Paulina Politowska

(04.04.16)

Powrót na górę strony