Gramy żeby pomóc Paulinie Komarnickiej

Data publikacji 01.04.2016

Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak zaprasza do udziału w VIII Turnieju Halowym w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar ...

Gramy żeby pomóc Paulinie Komarnickiej Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak zaprasza do udziału w VIII Turnieju Halowym w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile, który odbędzie się w dniu 2 kwietnia br. (sobota) na hali sportowej PWSZ w Pile.
Oprócz sportowej rywalizacji zapewniamy wiele ciekawych atrakcji dla kibiców, także dla tych najmłodszych. Cel jest charytatywny - gramy, żeby pomóc Paulinie Komarnickiej, córce strażaka z Piły, chorującej na stwardnienie rozsiane. Podczas Turnieju odbędzie się wiele atrakcyjnych licytacji.
W Turnieju zmagać będzie się także drużyna reprezentująca Szkołę Policji w Pile składająca się z wykładowców.

Zapraszamy!

Gramy żeby pomóc Paulinie Komarnickiej

autor: mł. asp. Anna Starzyńska KPP Piła, opr.: Paulina Politowska

(31.03.16)

Powrót na górę strony