Wiosenna zmiana samorządu

Data publikacji 23.03.2016

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, zastępca komendanta Szkoły ds. dydaktycznych insp. Piotr Gaca podziękował przedstawicielom kompanii za postawę ...

Wiosenna zmiana samorządu W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, zastępca komendanta Szkoły ds. dydaktycznych insp. Piotr Gaca podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas ich pobytu. Komendant, za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, wyróżnił listami gratulacyjnymi oraz upominkami dotychczasową przewodniczącą sierż. szt. Monikę Żak-Kwaśniewską oraz Małgorzatę Bańburę.
Podczas spotkania dotychczasowa przewodnicząca przekazała symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 25 marca st. sierż. Aleksandra Nóżka.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich w dniu 24 marca egzaminie końcowym.

Wiosenna zmiana samorządu Wiosenna zmiana samorządu Wiosenna zmiana samorządu Wiosenna zmiana samorządu

autor: Wojciech Thiel

(23.03.16)

Powrót na górę strony