„Krwawy” Dzień Kobiet - 2016 - Szkoła Policji w Pile

„Krwawy” Dzień Kobiet

Data publikacji 10.03.2016

W Międzynarodowy Dzień Kobiet wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej, podkom. Paweł Leśniewski i st. asp. Marcin Mańczak, zaproponowali wyjątkowy wykład ...

„Krwawy” Dzień Kobiet W Międzynarodowy Dzień Kobiet wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej, podkom. Paweł Leśniewski i st. asp. Marcin Mańczak, zaproponowali wyjątkowy wykład w ramach zajęć dodatkowych zatytułowany „Jak mordują kobiety?”
Podczas spotkania scharakteryzowali, pod względem metodologicznym i statystycznym, czyny największych morderczyń XIX i XX wieku. Szczególną uwagę zwrócili na sposoby popełniania zbrodni przez kobiety, podkreślając szeroką gamę rozwiązań z użyciem trucizn. Pytania i dyskusja prowadzone na końcu wykładu wyraźnie potwierdziły duże zainteresowanie i akceptację tak „mocnego” tematu w świąteczny dzień.

„Krwawy” Dzień Kobiet „Krwawy” Dzień Kobiet „Krwawy” Dzień Kobiet „Krwawy” Dzień Kobiet

autor: Leszek Koźmiński

(10.03.16)