Świąteczny czas

Data publikacji 23.12.2015

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, refleksji i spotkań rodzinnych. Już jutro zasiądziemy do wigilijnego stołu w gronie najbliższych nam osób.

Świąteczny czas Święta Bożego Narodzenia to czas radości, refleksji i spotkań rodzinnych. Już jutro zasiądziemy do wigilijnego stołu w gronie najbliższych nam osób. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień w Szkole Policji w Pile odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli: Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępcy Komendanta insp. Piotr Gaca i insp. Roman Gryczka, Kierownicy i przedstawiciele poszczególnych wydziałów oraz Kapelan Szkoły ks. dr Władysław Nowicki.
Podczas spotkania Komendant złożył wszystkim pracownikom, funkcjonariuszom i ich rodzinom świąteczno-noworoczne życzenia. Następnie nadkom. Zbigniew Wlazło – Kierownik sekcji ochrony informacji niejawnych Szkoły Policji w Pile odczytał fragment z Ewangelii św. Łukasza, po którym ksiądz kapelan poświęcił opłatek. Przy akompaniamencie kolęd wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem.

Świąteczny czas Świąteczny czas Świąteczny czas Świąteczny czas
Świąteczny czas Świąteczny czas Świąteczny czas Świąteczny czas

autor: Paulina Politowska

(23.12.15)

Powrót na górę strony